Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Заявка на видачу патенту на корисну модель

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2013
Тип роботи:
Інші
Предмет:
Інтелектуальна власність

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ Національний університет “Львівська політехніка”  Заявка на видачу патенту на корисну модель «Мультиметр для контролю показників якості електроенергії» з предмету: Інтелектуальна власність Львів 2013 Формула винаходу на корисну модель Мультиметр для контролю показників якості електроенергії Винахід відноситься до вимірювань в енергетиці та може бути використаний при контролі показників якості електроенергії постійної напруги і відрізняється тим що складається містить: задатчик моментів вимірювання, аналого-цифровий перетворювач, задатчик номінальних значень напруги, блок управління, блоки виділення максимального і мінімального значень кодів, квадратори , арифметичні блоки, сумуючий лічильник, блок добування кореня, логометр і блок індикації, таким чином це покращує розширення функціональних можливостей за рахунок забезпечення вимірювання та контролю коефіцієнта форми і коефіцієнта амплітуди досліджуваної напруги. Заявник: Національний університет Студента групи АМЗс-11 «Львівська Політехніка» Гончарук Олександр Назва продукту: Мультиметр для контролю показників якості електроенергії. Галузь застосування: Винахід відноситься до вимірювань в енергетиці та може бути використаний при контролі показників якості електроенергії постійної напруги Рівень техніки: аналог (прототип) бібліографічні джерела інформації: Мультиметр для контролю показників якості електроенергії відповідає аналогам DIRIS А20, DIRIS А40 та А41, 2008 р. Суть винаходу: Мета винаходу - розширення функціональних можливостей за рахунок забезпечення вимірювання та контролю коефіцієнта форми і коефіцієнта амплітуди досліджуваної напруги. Причинно-наслідковий зв’язок між суттєвими ознаками винаходу і технічним результатом: Розширення функціональних можливостей Перелік дій і умов необхідних для здійснення способу: Прилад автоматично визначає полярність вимірюваної напруги і струму. За секунду виконується два-три виміри. Вибір вимірюваних величин і меж вимірів роблять вручну — центральним перемикачем класичного для мультиметрів компонування. Прилад працює в діапазоні температур 0…40°С.Живлення — від батареї типу "Крона" (9 В). Мультиметр призначений для виміру постійної напруги і струму, перемінної напруги, опору постійному струму, статичного коефіцієнта передачі струму бази малопотужних транзисторів h21е, а також для перевірки справності напівпровідникових p-n переходів.
Антиботан аватар за замовчуванням

02.06.2013 12:06

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини